محل تبلیغات شما

سرویس GifMaker

در سایت GifMaker.me که یکی از سایت‌های قدیمی و عالی برای ساخت فایل GIF هست، شما می توانید تصاویر پشت سر هم و متحرک بصورت آنلان و مجانی تهیه کنید، مانند تصویر زیر:

ابتدا تصاویر خود را بصوت تکه تکه تهیه کنید. مانند تصویر متحرک بالا که من در یک فریم M و در فریم بعدی M E و به همین صورت تا انتها رفتم و ۸ فریم را درست کردم. همین ها را به سایت می‌دهیم و همه را لیست می‌کند در وسط صفحه سایت، پس از آن با تنظیمات سمت چپ و سرعت انیمیشن و موارد دیگر و جابجا کردن فریم‌ها (عکس های داده شده) با زدن Create عکس GIF نهایی ساخته می‌شود.

از امکانات این سایت می‌توان به امکاناتی چون رایگان بودن تمامی سرویس‌های آن بدون Watermark بر روی تصاویر و امکان ساخت ویدیو از تصاویر اشاره کرد.

سایت EZGIF.com

در این سایت نیز شما تصاویر و فریم‌های خود را حداکثر تا ۲۰۰۰ فایل به سایت مربوطه می‌دهید و سپس زمانبندی بین آنها و برخی تنظیم‌ها مانند تکرار فایل و … را تنظیم کرده و در انتها یک فایل GIF برای شما آماده می‌نماید.

از سایر امکانات جالب این سایت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

• امکان آپلود تصاویر در یک فایل Zip و فشرده
  • تبدیل آنلاین ویدیو به GIF
  • امکان افزودن جلوه (Effect)‌ به فایل GIF
  • کاهش جحم بدون از دست دادن کیفیت در فایل GIF
  • جداسازی فریم‌های یک فایل GIF از هم
  • امکان افزودن متن به یک فایل GIF
  • و سایر امکانات جالب دیگر

سایت Giphy.com

در سایت گیفی که یکی از سایت‌های جدید و گرافیکی ساخت فایل GIF است، شما می‌توانید به صورت خیلی حرفه‌ای فایل متحرک بسازید و از آن لذت ببرید! دقیقا شعار این سرویس هم همین هست Creating GIFs is fast, easy, and fun” ساخت فایل‌های GIF سریع، آسان و مفرح است!

از ویژگی‌های این سایت می‌توان به ورود ویدیو به صورت آنلاین از YouTube و Vimeo در آن و امکان افزودن Sticker و عنوان به فایل GIF اشاره کرد. همچنین شما می‌توانید در این سرویس یک حساب باز کنید و کارهای شما به صورت در آن نیز ذخیره گردد.

سایت IMGFlip.com

در این سرویس نیز به صورت ساده شما می‌توانید یک فایل GIF را ویرایش کرده یا از سری عکسها و تصاویر موجود یک فایل GIF بسازید. و یا حتی از فایل ویدیوی یوتیوب یا داخل هارد شما نیز می‌تواند این سایت GIF درست نماید.

قانون پس انداز کردن

عزرائیل. هر لحظه به یاد مرگ باش

تفاوت افراد مثبت و منفی

فایل ,gif ,یک ,تصاویر ,سایت ,صورت ,فایل gif ,یک فایل ,به صورت ,این سایت ,شما می‌توانید

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کتابخانه عمومی علامه عسگری ساوه بازی انلاین کامپیوتر یا لب تاب پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی بازار سرمایه ایران Melissa's life سایت جامع بهائیت خواب های جالب من Custom Auto Electrical Cables,Cheap Single Core Copper Cables,Welding Lead Cable For Sale Sebrina's life سیستم های برش پلاسما - پارس اتوماسیون catacentde