محل تبلیغات شما
توضیحات یکی از دوستان در مورد ارز پینک
نکته
دوستای من اگر دقت کنید بعدا ازم تشکر خواهید کرد من اگر کسی رو داشتم برام راهی میکشید شاید الان یه تریدر موفق شده بودم اما خودم با خوندن و ازمون و خطا 50% راهو یادگرفتم و همینطوری که دارم این راه رو میرم برا شما هم میگم اگه خواستین دنبال ردپای من بیاین من دوس دارم باهم برسیم به قله موفقیت

لینک ثبت نام

اول ساده به زبون روزمره توضیح میدم و در پست بعدی هر سوالی راجب پینک داشته باشین رو از سایتشون براتون ترجمه کردم برای کسانی که میخوان بیشتر بدونن.
این پلتفرم پینک یه اجتماع قوی هستش که میشه گفت جز پیشبینی سه قابلیت دیگه هم داره که عالیه . 
شما در پینک برای درامد نیاز دارید پینکستر فعال باشید/ روزانه وارد شوید و پیشبینی رایگان روزانه انجام بدین که واقعا جوایز فوقالعاده ای هم داره . شما دو نوع امتیاز دارید که یکیش به اسم CPS  ازرش مالی نداره و نمیشه مبادله کردش فقط برای فعال بودن شما می باشد شما دریافت روزانه به پینکستر فعال تبدیل می شوید (معیار فعال بودن و گرفتن امتیاز ) - دومی WPS هستش که در درجه اول با  پیش بینی قیمت درآمد کسب می شود. WP ها مطالبه آینده شما را در مورد سهم سود Pynk نشان می دهند. میزان WP هایی که می گیرید با توجه به صحت پیش بینی های شما تعیین می شود. پیش بینی هرچه دقیق تر باشد ، WP های بیشتری از استخر Pynk برنده خواهید شد 

کار ساده ای شما همینه روزانه وارد شید پیش بینی کنید با ترید اشنا بشید هم کلاس اموزشی هستش هم کسب درامد و دوستانی ک از این سیستم درامد دارند شهادت میدن که درامد دلچسبی داره و این تازه شروع کار تریدینگ و مبادله ارزدیجیتال هستش و وقتی به امادگی رسیدن به مرحله بعد میرویم . 

مزایا دیگری هم مثل سرمایه گذاری و ایردراپ و استخدام در تیم معتبر پینک داره این سیستم که اگر در پست تکمیلی بعدی جواب سوالتون رو نگرفتین کامنت بزارید .

کانال تلگرامی جهت اموزش و نحوه ثبت نام
Predict the price of BTC with Pynk - Airdrops Store - Medium

قانون پس انداز کردن

عزرائیل. هر لحظه به یاد مرگ باش

تفاوت افراد مثبت و منفی

,هم ,پینک ,رو ,درامد ,فعال ,    ,پیش بینی ,در پست ,من اگر ,هم داره

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ایــــستگاه صـــلـــــواتـــــــــی فروش پوکه صنعتی لیکا ساوه / پوکه لیکا 09183776025 vercudorect حقوق قانونی فرد بازداشت‌شده pracribulsa شعر زاهدان،شعر سیستان و بلوچستان ،ترانه ، دکترامیرآبادی wacontpiter عکس نوشته های جدید و شعر های عاشقانه و غمگین Richard's page پسر طلایی