محل تبلیغات شما

پروژه JustSwap ترون با به کارگیری دیفای در شبکه TRX انقلابی به پا خواهد کرد!!!


WhatsApp Image 2020 08 16 at 15.03. - پروژه JustSwap ترون با به کارگیری دیفای در شبکه TRX انقلابی به پا خواهد کرد!!!

مروری سریع بر محتوا:

• بنیاد ترون آگوست (28 مرداد) پروژه JustSwap را راه اندازی می کند.
• JustSwap اولین پروتکل تبادل توکن غیرمتمرکز در شبکه (Tron (TRX خواهد بود.
• JustSwap این امکان را به کاربران می دهد تا توکن های TRC20 را مبادله کنند و همچنین کارمزدهای معاملاتی و پاداش های استخراج را کسب کنند.
• JustSwap درایستم Tron دیفای را متحول خواهد کرد.

جاستین سان بارها و بارها در مورد راه اندازی آینده JustSwap به جامعه رمز ارزها در مراسم های متعدد اطلاع داده است. این پروژه، اولین پروتکل تبادل توکن غیرمتمرکز در شبکه Tron (TRX) خواهد بود

راه اندازی JustSwap در حالی صورت می گیرد که هزینه های گَس ETH به دلیل رونق دیفای در شبکه اتریوم به سرعت افزایش یافته است. جاستین سان در 13 آگوست (23 مرداد) در یکی از آخرین توئیت های خود ، کارآیی های ترون را در برابر اتریوم به شرح زیرعنوان کرد:

هزینه های گَس شبکه اتریوم به سرعت افزایش یافته است. دیفای در ترون کارمزد کمتری دارد و سرعت آن 200 برابر سریعتر به همراه پرداخت آنی است! ثابت شده است که ادغام توکن تتر TRC20 و اپلیکیشن های دیفای با شبکه ترون بهترین است! توسعه دهندگان دیفای که می خواهند نتیجه بهتری برای کاربران داشته باشند باید از شبکه ترون (TRX) استفاده کنند!

پروژه JustSwap ترون با به کارگیری دیفای در شبکه TRX انقلابی به پا خواهد کرد!

راه‌اندازیJustSwap در ۱۸ آگوست (28 مرداد)، این امکان را برای کاربران این پروتکل فراهم خواهد کرد تا به تامین کنندگان نقدینگی تبدیل شوند. ارائه دهندگان نقدینگی مذکور به عنوان بخشی از تلاش‌های آن‌ها، هزینه‌های معاملاتی و پاداش استخراج کسب خواهند کرد؛

بنابراین این پروژه انگیزه بیشتری برای دارندگان TRX و TRC20 در خصوص استفاده از JustSwap به جای روی آوردن به مبادلات منظم رمز ارزی که کارمزدهای معاملاتی به همراه دارند ، فراهم می کند.

علاوه بر این، JustSwap یک دروازه اصلی برای ایستم پروژه دیفای Just (JST) خواهد بود. کاربران فقط از TRX به عنوان وثیقه برای وام گرفتن از USDJ استفاده می‌کنند. در زمان پرداخت بدهی، کاربران، USDJ را علاوه بر کارمزد ثبات پرداخت ‌شده با توکن JST بازپرداخت می‌کنند. دو توکن آخر، توکن هایTRC20 هستند و JustSwap یک صرافی توکن غیر متمرکز کامل برای کاربران Just (JST) خواهد بود.

همچنین توجه داشته باشید که JustSwap به درستی پس از اجرای پروژه دیفای Just نامگذاری شده ‌است و یکی از اهداف اصلی آن ارائه یک پایه و اساس محکم برای پروژه دیفای است.

تأثیر JustSwap روی قیمت ترون (TRX)

نگاه اجمالی به نمودارها نشان می‌دهد که ارزش ترون از زمان اخبار اعلام همکاری با شراکت Wave به میزان قابل ‌توجهی افزایش ‌یافته است. علاوه بر این، راه‌اندازی JustSwap در چند ساعت آینده و استفاده مداوم از آن، تاثیر مثبتی بر ارزش ترون (TRX) خواهد داشت.

از ۱۳ آگوست (23 مرداد) تا به امروز، قیمت ترون از ۰.۰۲۰ دلار به نقطه اوج خود در حدود 0.026 دلار افزایش یافته است. این یک افزایش ۳۰ درصدی در قیمت این ارز است و قیمت بعدی به یک محدوده مقاومت قابل ‌توجه می رسد.

در زمان نگارش این خبر ، TRX در حال حاضر با قیمت 0.02553 دلار معامله می شود و به نظر می رسد پیش از رونمایی از JustSwap ، منطقه مقاومت فوق الذکر را بشکند.

مانند همه تحلیل های ترون (TRX) ، به معامله گران و سرمایه گذاران توصیه می شود که مراقب حرکات ناگهانی قیمت بیت کوین باشند که هر لحظه ممکن است ورق برگردد. همچنین در هنگام خرید و فروش ترون در پلت فرم های مشتق مختلف، مراقب ضررها باشید و توصیه می شود کمتر ریسک کرده و هوشیارانه عمل کنید.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع: EWN


قانون پس انداز کردن

عزرائیل. هر لحظه به یاد مرگ باش

تفاوت افراد مثبت و منفی

justswap ,ترون ,trx ,دیفای ,های ,شبکه ,در شبکه ,خواهد کرد ,دیفای در ,ترون trx ,پروژه justswap ,سرعت افزایش یافته ,اولین پروتکل تبادل

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
گلچین مطالب وب سایت جامع مهندسی هسته ای وفیزیک هسته ای mulmocenic diepragerdia شرکت تبلیغاتی پردیس طرح نفیس sturzutaleab آرامش مهندسی برق - کنترل خدمت بیگاری و اجباری سربازی پروژه رشنال روز